۱۱-۰۱

شکل گیری زندگی مدرن از دهه ها پیش در غرب و ۲۰سال گذشته در ایران،منجر به تشکیل فروشگاه های بزرگ(هایپر مارکت ها) گردید و بدین وسیله با گردآوری تمام نیازهای مشتری در یک مکان،سهولت در خرید،صرفه جویی در وقت و هزینه مشتریان،رضایتمندی را برای ایشان به ارمغان آورد.
با گسترش فضای مجازی و نیاز افراد به سرعت در انجام کارها،کم کم هایپرمارکت ها در نوع جدید خود به وجود آمده و از موفق ترین های این صنعت جدید در جهان گشتند،زیرا که آگاهی نسبت به نیاز مخاطب و فروش و نیز دارا بودن انبارهای بزرگ اجناس آن ها را در بازار رقابت به جایگاهی مرتفع نائل آورد.
تب فروشگاه های اینترنتی مانند هایپر مارکت ها و با فاصله زمانی کوتاه تر به ایران ما نیز آمد و در مدت زمان کوتاهی انبوهی از این فروشگاه ها به وجود آمد،اما به دلیل عدم تخصص و شناخت نادرست از بازار و همچنین عدم پوشش کامل نیازهای مصرف کننده و نبود انبارهای بزرگ،تعداد انگشت شماری از این فروشگاه ها با موفقیت روبه رو شدند به گونه ای که امروزه پس از سال ها نمیتوان تعداد زیادی هایپر مارکت اینترنتی معتبری را نام برد.
تمام این نکات سبب محدودیت در انتخاب مخاطب برای خریدی جامع،معتبر و با قیمت مناسب می گردد.
نکات فوق ما و همکارانمان را برآن داشت تا با هدف احداث بزرگترین،جامع ترین و به امید باری تعالی به تایید شما با کیفیت ترین فروشگاه اینترنتی ایران را با کامل ترین دسته بندی محصولات، به پشتوانه سال ها فعالیت در عرصه اقتصاد ایران و به کارگیری نیروهای متخصص در عرصه دیجیتال مارکتینگ و فضای مجازی،با فضایی متفاوت راه اندازی کنیم.
فروشگاهی که اصلی ترین اهداف آن،در کنار سهولت در خریدی مطمئن و با قیمت مناسب و رقابتی نسبت به بازار،جامعیت وتنوع کالاهای گسترده آن از بهترین برندها در تمام زمینه ها بوده و برای شما عزیزان سراینده ی آهنگ و نوایی متفاوت و نوین در خرید باشد.
با این هدف گذاری و ایده آل ها، به دنبال نامی درخور و متفاوت برای این فروشگاه بودیم که به نام سردار بزرگ پارسی «سورنا» رسیدیم،سورنا را در کتاب های تاریخی بنیان گذار تکنیک رزمی نوین دانسته اند،این استراتژی در آن دوران به قدری نوین و تاثیرگذار بوده که براساس نام سرزمین عزیزمان ایران که سورنا در آن متولد شده بود،همچنان به نام پارت یان،در جهان به عنوان جنگ پارتیزانی شناخته میشود.
این نوآوری با شعار اصلی مجموعه ما که همانا “نوایی نو در خرید” است،بسیار نزدیک می باشد،پس اینبار سورنا سردار پارسی را سرنایی خوش آوا به دست دادیم و از ترکیب این نمادها با هدف مجموعه ما،سورنو متولد شد که در کنار امنیت و تنوع و گستردگی بی مانند در محصولات،مژده بخش خریدی آسان و با کیفیت برای هموطنان عزیزمان باشد.
اینک شما عزیزان می توانید با اطمینان از اصالت و کیفیت کالاها،محصول مورد نیاز خود را به سادگی از میان تنوع بی رقیب کالایی فروشگاه اینترنتی سورنو تهیه نمایید.
لازم به ذکر است که باتوجه به فعالیت طولانی مجموعه ما در بازار و اقتصاد ایران، اینک «سورنو» ضمن ارتباط مستقیم با بسیاری از تولید کنندگان داخلی و یا نمایندگان برند های خارجی،دارای یکی از بزرگترین انبارهای کالاست که به این ترتیب توانسته ایم با حذف واسطه ها،قیمت محصولات و کالاهای فروشگاه را به صورت باور نکردنی مناسب و نسبت به سطح بازار و حتی رقبای خود پایین تر ارائه نماییم.